Światowy Dzień Pluszowego Misia

dm (24)

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie – pluszowe misie, opanowały Szkołę Podstawową w Żukowie. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 22 listopada 2017 roku, uczniowie klas I – III uczestniczyły w obchodach ,,Światowego Dnia Pluszowego Misia.” Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Uroczystość rozpoczęła się od układania przyniesionych pluszaków w ,,Krainie Pluszowego Misia”. Uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach. Słuchały również głośno czytanych fragmentów książki
pt. ,,Pierwsze kroki w świat z Kubusiem Puchatkiem”, czytanych przez  Dyrektora Szkoły Podstawowej
w Żukowie Marzannę Semeniuk,  Marka Nowosada funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, Dyrektora Biblioteki Publicznej Gminy Włodawa Reginę Ignatiuk oraz wychowawców klasy pierwszej i drugiej Ewę Żakowską, Iwonę Guczko.

Ten dzień w szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Organizatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej
w Żukowie i Biblioteka Publiczna Gminy Włodawa.

dm (14)

dm (12)

dm (19)

IMG_2412

IMG_2413

dm (15)

dm (22) (1)

dm (8)

IMG_2398

IMG_2414

Dodaj komentarz